top of page

Мелодія
дитинства

благодійний проект

Давіда Села

Montreal,QC

2022-2023

Деревянное пианино

Проєкт допомагає дітям іммігрантів, які займалися музикою в Україні та прибули до Канади за програмою CUAET, зберегти свої навички в перший, найскладніший рік імміграції.

Наша мета - підтримати звичні та зрозумілі дитині маркери нормального життя, зменшити стрес, відірвати від турбот дорослих і туги за домом.

Допомогди проєету

Давід Села

– бізнесмен та меценат, вже багато років підтримує мистецтва, зокрема музику та музикантів. Закінчивши музичну школу у Чернівцях, Давід проніс у серці любов до скрипки через все життя і знає як музика може підтримувати у складні моменти життєвого шляху.

З початку бойових дій на Україні Канада прийняла десятки тисяч українських сімей, більш ніж у половини з них є діти. Діти не менш ніж дорослі відчувають стрес, поки батьки шукають роботу, житло, нові цілі в житті. Як відомо з найсучасніших досліджень музика сприяє процесу адаптації, зменшує стрес, розвиває емоційний інтелект, так необхідний, коли земля тікає з під ніг.

Втрата навичок дитини, яка займалась грою на інструменті – дуже швидкий процес. Відновлювати навички набагато складніше, ніж зберегти. Тому дуже важливо саме зараз, у перший рік імміграції, поки батьки ще не можуть сплачувати індивідуальні уроки своєї дитини, дати можливість дітям продовжити заняття. 

 

Проєкт тільки стартує. Але вже сьогодні ми запрошуємо дітей на заняття фортепіано, з листопада плінуємо відкрити клас скрипки, але приймаємо заявки також на інші інструменти. Ми дуже сподіваємося, що проєкт підтримають небайдужі люди і ми зможемо поширити кількість інструментів та запросити більше дітей на заняття!

a plain violin with wooden background_ed

Якщо ви хочете приєднатися та допомогти проекту, заповніть цю форму:

Повідомлення відправлено, дякуємо!

Записати дитину

Якщо ви хочете записати дитину на заняття, заповніть, будь ласка, анкету:

Тривалість проекту - один навчальний рік. Ми не можемо гарантувати продовження проекту після 30 червня 2023 року.

 

Заняття проходять один раз на тиждень.

 

Тривалість уроку 45 хвилин.

 

Урок коштує $5. Якщо ви не можете сплачувати навіть цю суму, вкажіть це у заявці.

Дякуємо!

bottom of page